App Freshness

0

Description

Company:
NSC Partners LLC
URL:
Kids Math Fun~Third Grade /Turkish/
Version:
4.4
Post Date:
2017-11-23 22:21:45
Price:
$1.99

Download Kids Math Fun~Third Grade /Turkish/ »

This is the Turkish version of Kids Math Fun~Third Grade. This is also available in English, Spanish, French, Portuguese, and Filipino.

Çocuklarımız iPhone ve iPod Touch gibi teknolojik yenilikleri çok seviyor. Biz de onların matematiği daha iyi öğrenmeleri ve bu konuda motive olmaları için hem evde hem de okulda kullanabilecekleri eğlenceli uygulamalar geliştirdik

Bu uygulama, üçüncü sınıfa giden çocukların, 2 üç basamaklı sayıyı (0-999) “elde” özelliği olarak toplamalarına ve “borç alma ” ve negatif sayı olmaksızın çıkarmalarına; 1 ile 12 arasındaki sayıları çarpmalarına ve 1 ile 144 arasındaki bir sayının 1 ile 12 arasındaki bir sayıya bölmelerine (tam olarak) yardımcı olmak için geliştirilmiştir.

Çocuklar zaman sınırlaması olmaksızın yapacakları problem çözümleri ile güven kazanabilecek veya “Zamana Karşı ”’ seçeneğini seçerek belirli bir süre içinde kaç soruya cevap verebileceklerini test edebilecekler. Bu uyguluma başlangıçta 10 soru ve 60 saniyeye ayarlanmıştır, ancak bu değerler iPhone veya iTouch’ın “Ayarlar” bölümünden değiştirebilir.

Uygulamaları kullanan öğretmenlerden aldığımız yorumlardan yola çıkarak bir de “Zorlu Bölüm” özelliği ekledik. Bu özellik sayesinde çocuklar toplama ve çıkarma arasındaki ters ilişkiyi kullanarak matematik yeteneklerini daha da ilerletebileceklerdir. “Tekrar Dene” özelliği ise yanlış cevaplanan bir sorudan sonra problemi tekrar deneme şansı tanımaktadır.

“Puanları Göster” seçeneği, bütün normal ve “Zamana Karşı ” aktiviteleri içindeki en yüksek puanı göstermektedir.

Sağ üst köşedeki puan tablosu, kaç sorunun tamamlandığını ve toplam doğru ve yanlış cevap sayısını göstermektedir. Var olan grafikler gülen çocuk, oynayan çocuk, sağlıklı meyve ve sebzeler, bot ve binalardır.

“Toplam Pratik Problemleri” sayısı 5 ve100 arasında, “Zamana Karşı” süresi ise yarım ve 10 dakika arasında ayarlanabilir. “Yüksek Puanlar” “Yüksek Puanları Sil” düğmesi “ON” haline getirilip, uygulama tekrardan başlatılarak aktif hale getirilebilir. Yine öğretmenlerden ve ebeveynlerden aldığımız yorumlara dayanarak, bu ayarlar uygulamanın dışında, iPhone ve iPod Touch’ın “Ayarlar” seçeneği altında yer almaktadır.

Çeviriler için Ozan Karacagil’e teşekkür ederiz!

Screenshots

  • Kids Math Fun~Third Grade /Turkish/ Screenshot
  • Kids Math Fun~Third Grade /Turkish/ Screenshot

Stats for Kids Math Fun~Third Grade /Turkish/

Users that made this app Fresh

Freshness Badge

To add a FreshApps Badge for Kids Math Fun~Third Grade /Turkish/ to your site:

1) Copy the HTML code snippet and paste it into your site.
2) The badge will automatically display on your web page with the Kids Math Fun~Third Grade /Turkish/ iPhone App's current data.

Featured iPhone App


About Fresh Apps

iPhone icon - Fresh AppFresh Apps is all about finding the best iPhone Apps. The idea is really simple:
- If you like the app
- if you use the app
- if it makes you smile
Then + Make it fresh!
Advertise on Fresh Apps...

New to Fresh Apps?

iTunes App Store, Fresh Apps is betterThere are a couple of things you need to see! So grab a cup of coffee and sit back and enjoy finding a few new iPhone Apps.
- Most Fresh iPhone Apps
- Most Fresh FREE iPhone Apps
- Newest iPhone Apps


Announcements

Fresh Apps Stats

Total iPhone Apps:
0
Free iPhone Apps:
0
Total Users:
0
Total Comments:
0
Total Freshness:
0
Avg # of Apps Added Daily:
0

XHTML | CSS | © 2008-2009 Fresh Apps. All Rights Reserved

Fresh Apps Grass... Ahhh, picturesque.